Hotel SenS znajdziesz pod adresem Beethovena 12, Gdańsk. Chcesz zapoznać się z pełną jego ofertą, zanim zdecydujesz się tu przyjechać? Wejdź na stronę hotelu http://www.hotelsens.pl/ możesz też do nas zatelefonować tel. +48 (91) 311 87 75. Hotele w Szczecinie czekają. Odwiedź stronę http://www.hotelsens.pl/ i zarezerwuj przez internet noclegi w komfortowym obiekcie. Zapraszamy serdecznie do nas również w sprawach biznesowych - posiadamy komfortową ofertę noclegów służbowych i delegacji. Wysoki standard!
Hotel Szczecin

Niezależnie od tego czy wybierasz się na wypoczynek z ukochaną osobą, chcesz spędzić czas z najbliższą rodziną, czy dużą liczbą znajomych, oferujemy Ci wynajem domków w jednej ze stolic polskiego żeglarstwa - Giżycku. Proponujemy doskonałe warunki noclegowe, zapewniamy świetne warunki do uprawiania sportów wodnych, a także polecamy liczne atrakcje, takie jak odnowa biologiczna, spływy kajakowe czy grille. Tutaj każdy odetchnie świeżym powietrzem, spędzi przyjemnie czas i nacieszy się pięknem okolic.
Giżycko domki

Nasz hotel to miejsce wyjątkowe, w którym każdy z Państwa może poczuć się wygodnie, przytulnie i zrelaksować po pełnym dniu. Staramy się robić wszystko, aby sprostać oczekiwaniom naszych gości - czeka na nich wykwalifikowany personel, który zrobi wszystko, aby sprostać ich oczekiwaniom. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin - jesteśmy pewni, że pobyt u nas będzie dla Państwa niezapomniany i pełen atrakcji. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć dostępną na naszej stronie internetowej.
Hotel centrum Łódź

Szukasz kurortu na weekend, w którym wypoczniesz i nabierzesz sił? Nasza willa nad morzem zlokalizowana jest w Jastrzębiej Górze, gdzie do dyspozycji gości oddajemy m.in. strefę SPA, w której wykonywane są zabiegi pielęgnacyjne dla ciała i twarzy. Posiadamy również aż 14 przestronnych i bogato wyposażonych apartamentów.
spa Jastrzębia Góra

Nasz hotel dostosowany jest do gości firmowych. Osoby planujące konferencje w Gdańsku mogą u nas liczyć na trzy profesjonalne sale (łącznie na 300 osób) przystosowane do szkoleń. Pomieszczenia wyposażone są w rzutniki multimedialne i tablice. Dodatkowo, w trosce o komfort naszych gości przewidujemy przerwy na serwowaną przez naszą restaurację kawę.
Konferencje gdańsk