Życie zaczyna się po czterdziestce. Pozwólmy więc , by jubilat poczuł się wyjątkowo w dzień, w którym dobrnie do tej magicznej liczby. Prezenty na 40. urodziny, dostępne w Party World to wyjątkowo zabawne gadżety, które na długo zapadną w pamięci osoby, której je podarujesz. Warto w nową dekadę wejść z uśmiechem na ustach - nasze upominki mogą to Państwu zagwarantować. Wśród bogatej oferty naszych produktów znajdziecie, między innymi, żartobliwe certyfikaty, dyplomy i medale, a także krawaty czy fartuszki.
Prezenty na 40 urodziny

Nauka tańca brzucha przypadnie do gustu osobom aktywnym, chcącym wzmocnić swoje ciała, a także osobom kochającym indywidualizm. Styl ten pozwala bowiem na swobodne łączenie różnorodnych figur, dzięki czemu każdy może samodzielnie stworzyć ciekawy układ taneczny. Egzotyczne ruchy przypadną do gustu wszystkim tym, którzy lubują się w dalekowschodnich klimatach, a co za tym idzie bellydance stanie się ich największą pasją. Nasze lekcje są niedrogie, odbywają się w przestronnych, jasnych salach, a prowadzą je doświadczeni specjaliści.
taniec latino

Poszukujesz ciekawego przebrania na imprezę tematyczną? W naszej ofercie znajdziesz stroje na zabawy o różnych motywach, dla każdego niezależnie od płci i wieku. Kobiety lubią się wyróżniać i czuć seksownie, więc wybierają fasony z krótkimi spódniczkami (warianty dla pielęgniarki, policjantki, czarownicy). Mężczyźni często chcą wystraszyć zebranych, więc zmieniają się w wampiry i piratów.
Przebrania na impreze dla dorosłych