Przedstawiamy jedyny w swoim rodzaju Dom Opieki Przystań dedykowany schorowanym seniorom z Warszawy i okolic. Właśnie u nas znajdziecie Państwo odpowiednią opiekę dla swoich rodziców bądź dziadków w późnym wieku. Oferujemy fachowe pielęgnowanie, komfortowe pokoje z łazienkami, zdrowe wyżywienie. Codziennie naszych podopiecznych odwiedza lekarz. Czas wolny spędzają zgodnie z upodobaniami. Są spacery, wyjścia, atrakcje na terenie ośrodka. Jesteśmy do Państwa usług, jeśli chcecie obejrzeć nasz punkt w podwarszawskim Józefowie.
Dom seniora

Wiemy jak ważne jest dla każdej kobiety zachowanie pięknego, zdrowego wyglądu dla jej skóry. Dlatego też w naszym gabinecie w Warszawie znajdziecie Państwo liczne zabiegi, pozwalające na zatrzymanie wskazówek zegara. Dzięki nam Twoja skóra, w tym twarz, szyja czy dekolt nie ulega szybkim procesom starzenia się. Wykorzystując mikrodermabrazję możliwe jest usuwanie powierzchownych, płytkich zmarszczek, przywracając cerze sprężystość i pełną witalność. Świadczymy zabiegi z zakresu nowoczesnej i skutecznej kosmetyki.
Mikrodermabrazja Warszawa

Świadczone usługi obejmują sprawdzanie czy w między innymi kosmetykach, opakowaniach i suplementach diety nie znajdują się drobnoustroje lub bakterie, które mogłyby zaszkodzić użytkownikom. Mikrolab to laboratorium mikrobiologiczne, w którym przeprowadzane jest również badanie i monitorowanie powietrza w obiektach użyteczności publicznej.
Laboratorium mikrobiologiczne

Niektóre powikłania zdrowotne są szczególnie niebezpieczne, zwłaszcza jeśli biorą się z wieloletnich zaniedbań. Należy do nich zakrzepica - choroba, która potrafi zablokować sprawny przepływ krwi, co jest szczególnie niebezpieczne, gdy dzieje się to blisko newralgicznych organów. W ECZ Otwock realizujemy jej leczenie, które ma na celu zapobieżenie ryzyku pojawienia się u Państwa niewydolności serca. Najważniejsza jest jednak profilaktyka i robienie sobie relaksacyjnych przerw przy siedzącym trybie życia.
Zakrzepica leczenie

Profilaktyka, leczenie zachowawcze, endodoncja, chirurgia, protetyka, estetyka uśmiechu - tak w skrócie wygląda zakres usług dostępnych w gabinecie Dental One. Dominika Pujanek, stomatolog z Bydgoszczy, prowadzi tam prywatną praktykę. Gabinet wyposażony jest we własną pracownię RTG, dzięki której można w pełni zdiagnozować uzębienie pacjenta.
Dentysta Bydgoszcz

W prywatnym gabinecie fizjoterapii wykonywana jest rehabilitacja pourazowa, z której korzystają pacjenci po złamaniach, skręceniach, zwichnięciach, stłuczeniach mięśni i innych uszkodzeniach. Z oferty skorzystać mogą również osoby z zawrotami głowy, migrenami, przewlekłymi bólami w obrębie kręgosłupa i nie tylko.
Rehabilitacja Pourazowa

Szukasz profesjonalnego i nowoczesnego gabinetu stomatologii w Gdańsku? Skontaktuj się z firmą Dentus. Oferujemy opiekę wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów oraz wykorzystanie najwyższej klasy sprzętu medycznego. U nas nie musicie obawiać się bólu. Nowoczesne metody znieczulania zapewniają komfort pacjentom i leczącym ich dentystom. Wykonujemy leczenie próchnicy, ekstrakcje, endodoncję, periodontologię, protetykę i implantologię oraz ortodoncję. Oferujemy również niezbędne badania, w tym RTG zęba.
Stomatolog

Nasza firma oferuje artykuły przeznaczone dla dentystów oraz techników. W sprzedaży znajdują się między innymi lupy stomatologiczne na opasce oraz okularowe. Pierwsze z nich posiadają oświetlenie diodowe oraz wymienne szkła, które są zrobione z plastiku, dzięki czemu cała konstrukcja nie jest tak ciężka.
Lupy stomatologiczne

Już od wielu lat zajmujemy się sprzedażą różnego rodzaju akcesoriów i materiałów do wykonywania indywidualnych aparatów na zęby. Nasz sklep ortodontyczny proponuje między innymi aparaty stałe, zdejmowane, systemy zakotwienia, druty czy łuki. W asortymencie mamy również szereg akcesoriów, kleszczy i instrumentów.
Sklep ortodontyczny

Gabinet oferuje klientom rekonstrukcję i wybielanie zębów, leczenie abrazją powietrzną, kanałowe i ortodontyczne, przeprowadzane są też zabiegi z zakresu estetyki twarzy. Chirurg stomatolog przeprowadzi resekcję i hemisekcję. Zabiegi wykonywane są w gabinecie w Katowicach - kalendarz dostępnych terminów możesz sprawdzić na stronie internetowej, tam też bez czekania zarezerwujesz wizytę.
chirurg stomatolog Katowice

Samodzielne przygotowywanie zdrowego jedzenia, to nie lada wyzwanie, nie zawsze mamy do tego chęci i czas, dlatego warto wypróbować catering dietetyczny. Działamy na terenie Poznania i Warszawy gdzie oferujemy naszym klientom szeroką gamę różnego rodzaju posiłków dopasowanych do indywidualnej diety.
catering dietetyczny Poznań

Jeżeli chcielibyście Państwo wykonać USG genetyczne ciąży, Warszawa jest miastem, w którym się znajdujecie, a jednocześnie zależy Wam na tym, żeby trafić w dobre ręce, doświadczonego i kompetentnego lekarza - zapraszam do mojej placówki. Wchodząc na stronę internetową szybko przekonacie się, gdzie się ona mieści i łatwo do niej traficie - zapraszam!
Badanie USG genetyczne

Nasza firma zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju suplementów diety, jak na przykład witamina D3. Pomaga ona w utrzymaniu odpowiedniego poziomu wapnia we krwi oraz wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Nasz sklep internetowy oferuje również suplementy zawierające błonnik, acerole i wiele innych składników.
witamina d3 sklep