Przedstawiamy jedyny w swoim rodzaju Dom Opieki Przystań dedykowany schorowanym seniorom z Warszawy i okolic. Właśnie u nas znajdziecie Państwo odpowiednią opiekę dla swoich rodziców bądź dziadków w późnym wieku. Oferujemy fachowe pielęgnowanie, komfortowe pokoje z łazienkami, zdrowe wyżywienie. Codziennie naszych podopiecznych odwiedza lekarz. Czas wolny spędzają zgodnie z upodobaniami. Są spacery, wyjścia, atrakcje na terenie ośrodka. Jesteśmy do Państwa usług, jeśli chcecie obejrzeć nasz punkt w podwarszawskim Józefowie.
Dom seniora

Wiemy jak ważne jest dla każdej kobiety zachowanie pięknego, zdrowego wyglądu dla jej skóry. Dlatego też w naszym gabinecie w Warszawie znajdziecie Państwo liczne zabiegi, pozwalające na zatrzymanie wskazówek zegara. Dzięki nam Twoja skóra, w tym twarz, szyja czy dekolt nie ulega szybkim procesom starzenia się. Wykorzystując mikrodermabrazję możliwe jest usuwanie powierzchownych, płytkich zmarszczek, przywracając cerze sprężystość i pełną witalność. Świadczymy zabiegi z zakresu nowoczesnej i skutecznej kosmetyki.
Mikrodermabrazja Warszawa

Świadczone usługi obejmują sprawdzanie czy w między innymi kosmetykach, opakowaniach i suplementach diety nie znajdują się drobnoustroje lub bakterie, które mogłyby zaszkodzić użytkownikom. Mikrolab to laboratorium mikrobiologiczne, w którym przeprowadzane jest również badanie i monitorowanie powietrza w obiektach użyteczności publicznej.
Laboratorium mikrobiologiczne

Niektóre powikłania zdrowotne są szczególnie niebezpieczne, zwłaszcza jeśli biorą się z wieloletnich zaniedbań. Należy do nich zakrzepica - choroba, która potrafi zablokować sprawny przepływ krwi, co jest szczególnie niebezpieczne, gdy dzieje się to blisko newralgicznych organów. W ECZ Otwock realizujemy jej leczenie, które ma na celu zapobieżenie ryzyku pojawienia się u Państwa niewydolności serca. Najważniejsza jest jednak profilaktyka i robienie sobie relaksacyjnych przerw przy siedzącym trybie życia.
Zakrzepica leczenie

Szukasz profesjonalnego i nowoczesnego gabinetu stomatologii w Gdańsku? Skontaktuj się z firmą Dentus. Oferujemy opiekę wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów oraz wykorzystanie najwyższej klasy sprzętu medycznego. U nas nie musicie obawiać się bólu. Nowoczesne metody znieczulania zapewniają komfort pacjentom i leczącym ich dentystom. Wykonujemy leczenie próchnicy, ekstrakcje, endodoncję, periodontologię, protetykę i implantologię oraz ortodoncję. Oferujemy również niezbędne badania, w tym RTG zęba.
Stomatolog

Nasza firma oferuje artykuły przeznaczone dla dentystów oraz techników. W sprzedaży znajdują się między innymi lupy stomatologiczne na opasce oraz okularowe. Pierwsze z nich posiadają oświetlenie diodowe oraz wymienne szkła, które są zrobione z plastiku, dzięki czemu cała konstrukcja nie jest tak ciężka.
Lupy stomatologiczne

Gabinet oferuje klientom rekonstrukcję i wybielanie zębów, leczenie abrazją powietrzną, kanałowe i ortodontyczne, przeprowadzane są też zabiegi z zakresu estetyki twarzy. Chirurg stomatolog przeprowadzi resekcję i hemisekcję. Zabiegi wykonywane są w gabinecie w Katowicach - kalendarz dostępnych terminów możesz sprawdzić na stronie internetowej, tam też bez czekania zarezerwujesz wizytę.
chirurg stomatolog Katowice

Samodzielne przygotowywanie zdrowego jedzenia, to nie lada wyzwanie, nie zawsze mamy do tego chęci i czas, dlatego warto wypróbować catering dietetyczny. Działamy na terenie Poznania i Warszawy gdzie oferujemy naszym klientom szeroką gamę różnego rodzaju posiłków dopasowanych do indywidualnej diety.
catering dietetyczny Poznań

Jeżeli chcielibyście Państwo wykonać USG genetyczne ciąży, Warszawa jest miastem, w którym się znajdujecie, a jednocześnie zależy Wam na tym, żeby trafić w dobre ręce, doświadczonego i kompetentnego lekarza - zapraszam do mojej placówki. Wchodząc na stronę internetową szybko przekonacie się, gdzie się ona mieści i łatwo do niej traficie - zapraszam!
Badanie USG genetyczne

Nasza firma zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju suplementów diety, jak na przykład witamina D3. Pomaga ona w utrzymaniu odpowiedniego poziomu wapnia we krwi oraz wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Nasz sklep internetowy oferuje również suplementy zawierające błonnik, acerole i wiele innych składników.
witamina d3 sklep

Wyspecjalizowaliśmy się w niełatwym zagadnieniu, jakim jest profesjonalne leczenie depresji i nerwic. Podchodzimy do tego zagadnienia w sposób bardzo staranny. Zdajemy sobie sprawę, że osoby które nas odwiedzają potrzebują pomocy możliwie precyzyjnie dopasowanej do ich unikalnych problemów, zaś pomoc ta powinna być możliwie skuteczna. Do swojej pracy podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i przez cały czas podnosimy własne kwalifikacje. Sprawia to, że jesteśmy coraz skuteczniejsi w swoich działaniach. Nasz gabinet mieści się w centrum Warszawy. Serdecznie zapraszamy.
Leczenie depresji Warszawa

W naszych plackach w Poznaniu i Luboniu bardzo popularna wśród klientów jest stomatologia estetyczna. Specjalistyczna Praktyka Ortodontyczno-Implantologiczna Medicadent oferuje szereg profesjonalnych zabiegów, umożliwiających poprawę wizualną wyglądu uzębienia, w tym wypełnianie ubytków próchnicowych czy wybielanie.
Stomatologia estetyczna Poznań

W naszym poznańskim gabinecie przeprowadzamy zabiegi dermatologiczne, takie jak laserowe odmładzanie twarzy, resurfacing skóry szyi, dekoltu, czy rąk, a także ujędrnianie skóry. Oferujemy również pomoc przy leczeniu blizn i keloidów np. przy pomocy fototerapii LED, czy ostrzykiwania steroidem oraz osoczem.
Laserowe odmładzanie twarzy

Wiele składników pochodzenia naturalnego stanowi dobre źródło witamin i mikroelementów. Przykładowo omułek zielonowargowy jest skorupiakiem, który ma właściwości wspomagające funkcjonowanie stawów. Zawiera bowiem wiele składników odżywczych, do których można zaliczyć: witaminę A i C, liczne kwasy tłuszczowe, kwas krzemowy i wiele innych.
Omułek zielonowargowy właściwości

Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnego wyposażenia medycznego najwyższej jakości, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego internetowego sklepu Admed. Nasz asortyment zawiera zarówno specjalistyczne artykuły przeznaczone do poszczególnych dziedzin medycyny, jak i materiały ogólne, które sprawdzają się przy podstawowych badaniach. Proponujemy między innymi żel do USG, który zapewnia odpowiednie warunki badania i pozwala na uzyskanie poprawnych wyników. Nie brudzi on ubrań i nie uszkadza sprzętu.
Żel do USG

Nasz produkty powstały z myślą o kobietach. Oferujemy suplementy wspomagające żeński układ rozrodczy - normalizujące pracę organizmu, regulujące cykle, spowalniające procesy starzenia i łagodzące objawy menopauzy. Nasze preparaty to peptydowe produkty wieloskładnikowe do codziennego stosowania w okresach przesilenia oraz w celach profilaktycznych.
Żeński układ rozrodczy suplementy