Przedstawiamy jedyny w swoim rodzaju Dom Opieki Przystań dedykowany schorowanym seniorom z Warszawy i okolic. Właśnie u nas znajdziecie Państwo odpowiednią opiekę dla swoich rodziców bądź dziadków w późnym wieku. Oferujemy fachowe pielęgnowanie, komfortowe pokoje z łazienkami, zdrowe wyżywienie. Codziennie naszych podopiecznych odwiedza lekarz. Czas wolny spędzają zgodnie z upodobaniami. Są spacery, wyjścia, atrakcje na terenie ośrodka. Jesteśmy do Państwa usług, jeśli chcecie obejrzeć nasz punkt w podwarszawskim Józefowie.
Dom seniora

Witaj w gabinecie Przemiany Józefa Przemienieckiego, doświadczonego terapeuty, coacha życiowego, trenera rozwoju osobistego. Oferujemy pomoc psychologiczną online dla wszystkich, którzy nie mogą przyjść do nas osobiście, a chcieliby skorzystać ze wsparcia w trudnych życiowych momentach. Pomagamy zwalczyć poczucie wypalenia zawodowego, odnaleźć w sobie nowe pokłady motywacji i pasji. Pomagamy osobom w żałobie lub cierpiącym po zdradzie, odejściu partnera. Zwalczamy kryzysy małżeńskie. Skontaktuj się z nami.
Pomoc psychologiczna online

Naszym celem jest zapewnienie każdemu z naszych Klientów kompleksowych usług, w ramach których możliwy będzie szybki powrót do zdrowia. Specjalnością Centrum Bemowo z Warszawy jest rehabilitacja, która u nas jest prowadzona wyłącznie przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów z dużym doświadczeniem w zawodzie.
Rehabilitacja niemowląt

Wiemy jak ważne jest dla każdej kobiety zachowanie pięknego, zdrowego wyglądu dla jej skóry. Dlatego też w naszym gabinecie w Warszawie znajdziecie Państwo liczne zabiegi, pozwalające na zatrzymanie wskazówek zegara. Dzięki nam Twoja skóra, w tym twarz, szyja czy dekolt nie ulega szybkim procesom starzenia się. Wykorzystując mikrodermabrazję możliwe jest usuwanie powierzchownych, płytkich zmarszczek, przywracając cerze sprężystość i pełną witalność. Świadczymy zabiegi z zakresu nowoczesnej i skutecznej kosmetyki.
Mikrodermabrazja Warszawa

Prezentuje specjalistyczne akcesoria dla osób zmagających się z problemami stóp i postawy. Na stronie Zdrowotny Sklep znajdą Państwo między innymi specjalistyczne wkładki na płaskostopie, produkowane przez cenione w branży medycznej firmy, takie jak Tacco Anatomic. Odróżnia je wyjątkowo wysoka jakość wykonania - stworzone zostały z wyselekcjonowanego gatunku skóry owczej. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie spełniają wszelkie wymogi, które nakładane są na profesjonalne akcesoria lecznicze i medyczne.
Poduszka ortopedyczna dr sapporo

Świadczone usługi obejmują sprawdzanie czy w między innymi kosmetykach, opakowaniach i suplementach diety nie znajdują się drobnoustroje lub bakterie, które mogłyby zaszkodzić użytkownikom. Mikrolab to laboratorium mikrobiologiczne, w którym przeprowadzane jest również badanie i monitorowanie powietrza w obiektach użyteczności publicznej.
Laboratorium mikrobiologiczne

Do grona chorób autoimmunologicznych zalicza się m.in. wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Leczenie tego schorzenia odbywa się na drodze farmakologicznej oraz - w ciężkich przypadkach - chirurgicznej. Na stronie internetowej Lexmedica zostały opublikowane szczegółowe informacje na temat tej dolegliwości.
Wrzodziejące zapalenie jelita grubego leczenie

Niektóre powikłania zdrowotne są szczególnie niebezpieczne, zwłaszcza jeśli biorą się z wieloletnich zaniedbań. Należy do nich zakrzepica - choroba, która potrafi zablokować sprawny przepływ krwi, co jest szczególnie niebezpieczne, gdy dzieje się to blisko newralgicznych organów. W ECZ Otwock realizujemy jej leczenie, które ma na celu zapobieżenie ryzyku pojawienia się u Państwa niewydolności serca. Najważniejsza jest jednak profilaktyka i robienie sobie relaksacyjnych przerw przy siedzącym trybie życia.
Zakrzepica leczenie

Firma Rehalift posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji profesjonalnych systemów i urządzeń dla niepełnosprawnych w budynkach mieszkalnych i przemysłowych. Prowadzimy fachową sprzedaż schodołazów, które pozwalają osobom na wózkach inwalidzkich pokonać schody bądź inną przeszkodę architektoniczną.
Schodołazy

Profilaktyka, leczenie zachowawcze, endodoncja, chirurgia, protetyka, estetyka uśmiechu - tak w skrócie wygląda zakres usług dostępnych w gabinecie Dental One. Dominika Pujanek, stomatolog z Bydgoszczy, prowadzi tam prywatną praktykę. Gabinet wyposażony jest we własną pracownię RTG, dzięki której można w pełni zdiagnozować uzębienie pacjenta.
Dentysta Bydgoszcz

W prywatnym gabinecie fizjoterapii wykonywana jest rehabilitacja pourazowa, z której korzystają pacjenci po złamaniach, skręceniach, zwichnięciach, stłuczeniach mięśni i innych uszkodzeniach. Z oferty skorzystać mogą również osoby z zawrotami głowy, migrenami, przewlekłymi bólami w obrębie kręgosłupa i nie tylko.
Rehabilitacja Pourazowa