W naszej kancelarii radcy prawnego znajdziecie Państwo specjalistów, którzy zajmują się tworzeniem różnego typu dokumentów dla klientów indywidualnych, jak również dla podmiotów gospodarczych. Możliwe jest dzięki nam sporządzanie akt, dotyczących obrotu nieruchomościami, takich jak potwierdzenie sprzedaży, najmu czy zakupu mieszkania, domu, działki. Możecie Państwo skorzystać z naszej pomocy w naszym biurze w Krakowie. Udzielamy również porad z obszaru przepisów regulowanych przez kodeks cywilny, karny czy rodzinny.
Kancelaria radcy prawnego

Na stronie internetowej czysciciele.pl znajdą Państwo informacje o zakresie usług oferowanych przez Gred Gruppe Polska. Od wielu lat nasza firma wykonuje profesjonalne sprzątanie, dezynfekcję oraz oczyszczanie pomieszczeń po zgonach, które miały miejsce w sposób naturalny, poprzez morderstwo lub samobójstwo. Zatrudniani pracownicy cechują się najwyższym poziomem kultury osobistej. Wszystkie nasze działania przeprowadzane są skutecznie oraz z poszanowaniem osoby zmarłej oraz jej rodziny. Pracujemy cała dobę.
Sprzątanie po zgonie

Kiedy jesteśmy twórcami innowacyjnego pomysłu, przygotowaliśmy ciekawe projekty graficzne lub literackie - warto zabezpieczyć i zastrzec swoją własność intelektualną. Pozwoli to nie tylko na uniknięcie nieuczciwych zagrań ze strony konkurencji, ale również pomoże wypromować własną markę lub nazwisko. Kancelaria Patentowo-Prawna Grenda świadczy usługi doradcze w zakresie takich zagadnień jak wzory użytkowe i przemysłowe, znaki towarowe, licencje czy też prawa autorskie. Dane kontaktowe zostały zamieszczone na stronie internetowej.
Kancelaria rzecznika patentowego

Kancelaria specjalizuje się w prawie pracy, spółdzielczym, bankowym i upadłościowym. Spółka z siedzibą w Bydgoszczy oferuje także doradztwo prawne, w zakresie między innymi dochodzenia odszkodowań oraz polis posagowych, spraw cywilnych i gospodarczych, jak również prowadzenie mediacji czy arbitrażu.
Doradztwo prawne Bydgoszcz