W naszej kancelarii radcy prawnego znajdziecie Państwo specjalistów, którzy zajmują się tworzeniem różnego typu dokumentów dla klientów indywidualnych, jak również dla podmiotów gospodarczych. Możliwe jest dzięki nam sporządzanie akt, dotyczących obrotu nieruchomościami, takich jak potwierdzenie sprzedaży, najmu czy zakupu mieszkania, domu, działki. Możecie Państwo skorzystać z naszej pomocy w naszym biurze w Krakowie. Udzielamy również porad z obszaru przepisów regulowanych przez kodeks cywilny, karny czy rodzinny.
Kancelaria radcy prawnego

Przedsiębiorstwa, spółki, osobowe, fundacje, stowarzyszenia, partie polityczne, organy samorządowe, klienci indywidualni - jesteśmy przygotowani do realizacji profesjonalnych usług księgowych do każdego rodzaju działalności i aktywności. Biuro BDB Agos z Łodzi zajmuje się doradztwem rachunkowym, prowadzimy niezbędną dokumentację i ewidencję, organizujemy szkolenia specjalistyczne, przeprowadzamy audyty, a także pomagamy w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie ze środków UE. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Doradztwo podatkowe Łódź

Na stronie internetowej czysciciele.pl znajdą Państwo informacje o zakresie usług oferowanych przez Gred Gruppe Polska. Od wielu lat nasza firma wykonuje profesjonalne sprzątanie, dezynfekcję oraz oczyszczanie pomieszczeń po zgonach, które miały miejsce w sposób naturalny, poprzez morderstwo lub samobójstwo. Zatrudniani pracownicy cechują się najwyższym poziomem kultury osobistej. Wszystkie nasze działania przeprowadzane są skutecznie oraz z poszanowaniem osoby zmarłej oraz jej rodziny. Pracujemy cała dobę.
Sprzątanie po zgonie