W naszej kancelarii radcy prawnego znajdziecie Państwo specjalistów, którzy zajmują się tworzeniem różnego typu dokumentów dla klientów indywidualnych, jak również dla podmiotów gospodarczych. Możliwe jest dzięki nam sporządzanie akt, dotyczących obrotu nieruchomościami, takich jak potwierdzenie sprzedaży, najmu czy zakupu mieszkania, domu, działki. Możecie Państwo skorzystać z naszej pomocy w naszym biurze w Krakowie. Udzielamy również porad z obszaru przepisów regulowanych przez kodeks cywilny, karny czy rodzinny.
Kancelaria radcy prawnego

Radca prawny świadczy pomoc na terenie Poznania w sprawie porad związanych z prawem cywilnym, w tym dotyczących spraw rodzinnych. Jedną z nich jest rozwód, który nie tylko jest oficjalnym zakończeniem małżeństwa, ale także niekiedy rozstrzygnięciem o podziale wspólnego majątku, a także uporządkowaniem kwestii opieki rodzicielskiej.
Rozwód Poznań

Kancelaria świadczy pomoc między innymi w zakresie egzekucji świadczeń pieniężnych, niepieniężnych oraz zabezpieczania roszczeń. Komornik na obszarze Warszawa - Mokotów przyjmuje wnioski alimentacyjne oraz te związane bezpośrednio z eksmisją i wydaniem nieruchomości, w miejscu prowadzenia działalności.
Komornik Warszawa Mokotów

Czynności wykonywane przez naszą kancelarię notarialną uregulowane są odpowiednią ustawą. Poświadczenie dziedziczenia na terenie Szczecina stanowi jedną z nich. Możemy również sporządzać wpisy, odpisy oraz wyciągi dokumentów, protesty weksli i czeków czy potwierdzać własnoręczność podpisu na danym dokumencie.
poświadczenie dziedziczenia Szczecin

Nasze biuro pomaga przejść przez procesy, jakimi są postępowania upadłościowe, wszystkim osobom, które nie mają możliwości spłacenia swoich zaległości finansowych. Przygotowujemy wnioski, pomagamy komplementować wszelkie niezbędne dokumenty, reprezentujemy naszych klientów oraz gwarantujemy doradztwo i wsparcie na każdym etapie procesu.
Postępowania upadłościowe