W naszej szkole nauczycie się tańczyć w przeróżnych stylach. Zapraszamy na kurs kizomby - tańca pochodzącego z Angoli. Jest to taniec, w którym wiele zależy od zaufania i bliskości obojga partnerów. Romantyczny, sensualny charakter tego stylu sprawia, że poza zabawą taniec jest także idealnym sposobem na pogłębienie relacji u par.
Kurs kizomby

Oferujemy profesjonalne kosmetyki pielęgnacyjne dla osób trenujących triathlon, pływanie lub bieganie. Szczególnie polecamy specyfiki takie jak balsam do ciała neutralizujący chlor oraz smar ochronny zabezpieczający przed otarciami. W naszym sklepie znajdą Państwo również wysokiej jakości pianki oraz buty triathlonowe.
Smar ochronny

Czy może być coś przyjemniejszego niż kąpiel w upalny dzień we własnym ogrodzie? Basen Bestway powstał właśnie w celu spełniania takich pragnień. Proponujemy zakup zbiorników, które charakteryzują się trwałością i stabilnością oraz gwarantują bezpieczeństwo. Są ponadto bardzo proste w montażu i mają nietuzinkowe kształty.
basen bestway

Nasza firma organizuje profesjonalne szkolenia i kursy kitesurfingu. To oferta, która zadowoli każdego amatora adrenaliny i sportów ekstremalnych. W naszej ofercie znajdą Państwo również propozycje organizacji kursów windsurfingowych. Polecamy kurs kitesurfingu w grupach lub indywidualne. Zapraszamy do kontaktu!
Kursy kitesurfingu

Witaj w sklepie Fitness4You. Sprzęt rehabilitacyjny jest bardzo ważny dla przywracania sprawności oraz funkcji organizmu u osób chorych, po wypadkach, operacjach etc. W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia do zastosowania w gabinetach, jak również warunkach domowych. Oferujemy m.in. atlasy, dyski powietrzne.
Sprzęt rehabilitacyjny

Uprawianie sportów wodnych wymaga odpowiedniego wyposażenia. Sprzęt pływacki oferowany w Łukowie to kompleksowe zaopatrzenie w tym zakresie: maski, płetwy, okulary oraz czepki. Miłośnicy tych dyscyplin zainteresowani będą także ręcznikami szybkoschnącymi, butami wodnymi oraz praktycznymi zatyczkami do uszu.
Sprzęt pływacki Łuków

Nasz internetowy sklep turystyczny ProAdventure oferuje nowoczesny sprzęt przygotowany na każdego rodzaju wycieczki i podróże. Nasz sprzęt turystyczny posiada różnego rodzaju atesty, które zapewniają komfort i pewność podczas użytkowania sprzętu. Sklep internetowy ProAdventure zaprasza na zakupy pod adresem proadventure.pl.
Sklep turystyczny

Jeśli bliska jest Ci wspinaczka górska, to koniecznie spróbuj poruszać się na naszym urządzeniu. Skonstruowane zostało tak, by zapewnić Ci pakiet ćwiczeń cardio w domu. Jednocześnie przyrząd nie obciąża stawów tak, jak prawdziwy wysiłek na półce skalnej. Chcąc odwzorować przyjemność płynącą z sportów wysokościowych i zapewnić Tobie maksimum bezpieczeństwa, stworzyliśmy kompleksową maszynę, która mieści w sobie wszystkie wspomniane wyżej walory.
cardio w domu

Prowadzimy sklep dla ludzi, których interesuje puszczanie grotów. Oferujemy strzały do łuku wykonane z drewna sosnowego, świerkowego czy cedrowego. Zakupisz tu groty o wymiarach 5/16'' i 11/32''. Montujemy groty przy realizacji zamówienia lub też wysyłamy osobno na specjalne życzenie naszych klientów.
Strzały do łuku