W naszej szkole nauczycie się tańczyć w przeróżnych stylach. Zapraszamy na kurs kizomby - tańca pochodzącego z Angoli. Jest to taniec, w którym wiele zależy od zaufania i bliskości obojga partnerów. Romantyczny, sensualny charakter tego stylu sprawia, że poza zabawą taniec jest także idealnym sposobem na pogłębienie relacji u par.
Kurs kizomby

Oferujemy profesjonalne kosmetyki pielęgnacyjne dla osób trenujących triathlon, pływanie lub bieganie. Szczególnie polecamy specyfiki takie jak balsam do ciała neutralizujący chlor oraz smar ochronny zabezpieczający przed otarciami. W naszym sklepie znajdą Państwo również wysokiej jakości pianki oraz buty triathlonowe.
Smar ochronny

Chcemy aby karate w Polsce było znacznie popularniejsze. To wspaniała dyscyplina sportowa, która uczy nie tylko zaawansowanych technik samoobrony, ale także wnikliwego poznani9a oraz skutecznej kontroli własnego ciała i psychiki. Dzięki organizowanym przez nas obozom i treningom, przekonaliśmy już do tego wielu młodszych i starszych Polaków. Przysięga DOJO Kyokushin to coś, co musi znać każda osoba zaczynająca przygodę z Karate.
Przysięga Dojo

Czy może być coś przyjemniejszego niż kąpiel w upalny dzień we własnym ogrodzie? Basen Bestway powstał właśnie w celu spełniania takich pragnień. Proponujemy zakup zbiorników, które charakteryzują się trwałością i stabilnością oraz gwarantują bezpieczeństwo. Są ponadto bardzo proste w montażu i mają nietuzinkowe kształty.
basen bestway

Nasza firma organizuje profesjonalne szkolenia i kursy kitesurfingu. To oferta, która zadowoli każdego amatora adrenaliny i sportów ekstremalnych. W naszej ofercie znajdą Państwo również propozycje organizacji kursów windsurfingowych. Polecamy kurs kitesurfingu w grupach lub indywidualne. Zapraszamy do kontaktu!
Kursy kitesurfingu

Jesteś miłośnikiem sportów walki? W takim razie oferta naszego sklepu internetowego powinna Cię zainteresować. Dysponujemy bogatym wyborem akcesoriów treningowych, takich jak rękawice bokserskie, tarcze oraz ochraniacze. Więcej szczegółowych informacji umieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej.
Rękawice bokserskie