W naszej szkole nauczycie się tańczyć w przeróżnych stylach. Zapraszamy na kurs kizomby - tańca pochodzącego z Angoli. Jest to taniec, w którym wiele zależy od zaufania i bliskości obojga partnerów. Romantyczny, sensualny charakter tego stylu sprawia, że poza zabawą taniec jest także idealnym sposobem na pogłębienie relacji u par.
Kurs kizomby

Oferujemy profesjonalne kosmetyki pielęgnacyjne dla osób trenujących triathlon, pływanie lub bieganie. Szczególnie polecamy specyfiki takie jak balsam do ciała neutralizujący chlor oraz smar ochronny zabezpieczający przed otarciami. W naszym sklepie znajdą Państwo również wysokiej jakości pianki oraz buty triathlonowe.
Smar ochronny

Chcemy aby karate w Polsce było znacznie popularniejsze. To wspaniała dyscyplina sportowa, która uczy nie tylko zaawansowanych technik samoobrony, ale także wnikliwego poznani9a oraz skutecznej kontroli własnego ciała i psychiki. Dzięki organizowanym przez nas obozom i treningom, przekonaliśmy już do tego wielu młodszych i starszych Polaków. Przysięga DOJO Kyokushin to coś, co musi znać każda osoba zaczynająca przygodę z Karate.
Przysięga Dojo

Czy może być coś przyjemniejszego niż kąpiel w upalny dzień we własnym ogrodzie? Basen Bestway powstał właśnie w celu spełniania takich pragnień. Proponujemy zakup zbiorników, które charakteryzują się trwałością i stabilnością oraz gwarantują bezpieczeństwo. Są ponadto bardzo proste w montażu i mają nietuzinkowe kształty.
basen bestway

Nasza firma organizuje profesjonalne szkolenia i kursy kitesurfingu. To oferta, która zadowoli każdego amatora adrenaliny i sportów ekstremalnych. W naszej ofercie znajdą Państwo również propozycje organizacji kursów windsurfingowych. Polecamy kurs kitesurfingu w grupach lub indywidualne. Zapraszamy do kontaktu!
Kursy kitesurfingu