Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju Pochówków. Warszawski zakład Kalla Daniel Gabrysiak to profesjonalne usługi pogrzebowe, dostosowane do oczekiwań i możliwości finansowych naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby obsługiwane przez nas uroczystości pożegnalne były wyprawione w sposób godny oraz pełen szacunku dla osoby Zmarłej.
Usługi pogrzebowe

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów, szkoleń oraz warsztatów z emisji głosu. Zapraszamy indywidualnie, w grupie przyjaciół, lub firmowo. Do każdej z tych sytuacji przygotowujemy się indywidualnie oraz dążymy do jednego celu, aby doprowadzić twój styl wypowiedzi do perfekcji. Sprawdź już dziś i zapisz się na szkolenie.
Warsztaty z emisji głosu

Naszą misją jest zwiększanie świadomości i zachęcanie Polaków do zmiany nawyków. Ogrzewanie mieszkania, kiedy nikogo nie ma w domu, jest niepotrzebne, nieekonomiczne i katastrofalne w skutkach dla przyszłości Ziemi. Przed codziennym wyjściem z domu lub dłuższym wyjazdem zadbaj o lekkie przykręcenie lub całkowite wyłączenie kaloryferów.
Ogrzewanie mieszkania