Zastanawiasz się, który fotograf ślubny w Poznaniu zapewni Tobie najlepsze i najkorzystniejsze warunki współpracy? Naszą odpowiedzią jest Michał Kalet - profesjonalista, który specjalizuje się w fotografii ślubnej oraz biznesowej. Tylko tutaj tak korzystne ceny, fachowe doradztwo oraz najlepsze rozwiązania. Zapoznaj się z jego ofertą już dziś. Serdecznie zapraszamy wszystkie, zainteresowane osoby do odwiedzenia strony internetowej oraz obejrzenia portfolio. Zachęcamy również do kontaktu, w celu zapoznania się ze szczegółami propozycji!
Fotograf ślubny

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej internetowej galerii BOSZart, która prowadzi sprzedaż ozdób na ścianę. Wśród naszego asortymentu znajdują się reprodukcje obrazów, plakaty, grafiki oraz wiele innych elementów dekoracyjnych, które pozwolą na stworzenie niezwykle korzystnej i unikalnej aranżacji wnętrza.
Reprodukcje obrazów

Chcesz skorzystać z usług profesjonalnego wodzireja na wesele, który poprowadzi Twoją imprezę w doskonały sposób i zadba o oprawę muzyczno-wokalną? Zapraszam do skorzystania z moich usług. Dbam o to, aby każda zabawa była udana i by goście bawili się tak wspaniale, jak tylko to możliwe. Śpiewam, wymyślam rozrywki, prowadzę zabawę po odpowiednich torach, a dodatkowo mogę zadbać np. o oświetlenie czy nagłośnienie.
Dj na wesele