Chcesz skorzystać z usług profesjonalnego wodzireja na wesele, który poprowadzi Twoją imprezę w doskonały sposób i zadba o oprawę muzyczno-wokalną? Zapraszam do skorzystania z moich usług. Dbam o to, aby każda zabawa była udana i by goście bawili się tak wspaniale, jak tylko to możliwe. Śpiewam, wymyślam rozrywki, prowadzę zabawę po odpowiednich torach, a dodatkowo mogę zadbać np. o oświetlenie czy nagłośnienie.
Dj na wesele

Twój maluch nie chce czytać? Próbowałaś już wszystkich sposobów, a on wciąż nie zapałał miłością do literatury? Może więc idealnym rozwiązaniem będzie personalizowana książka dla dzieci! Obsadź swoją pociechę w roli ulubionej postaci z bajki i pozwól jej wyruszyć w pasjonującą przygodę po krainie marzeń. Z pewnością będzie pochłonięta lekturą, w której sama jest bohaterem!
Personalizowana książka dla dzieci

Myślisz, że w świecie sztuki nic już Cię nie zaskoczy? Teatr improwizowany nie jest kalką ze znanych spektakli, powielaniem utartych schematów czy tkliwych dramatów. Gramy w Warszawie i stawiamy na innowacje! Zapraszamy na spontaniczne występy, pełne groteski i namysłu nad życiem. Punktem wyjścia do zabawy jest jedno (nie)przypadkowe słowo.
Teatr improwizowany Warszawa

Prezentujemy Państwo najnowszy hit w dziedzinie wnętrzarstwa. Tapety ścienne podbiły serca projektantów i designerów na całym świecie, stając się praktycznie ulubionym narzędziem dekoracji i aranżacji wnętrz. Pozwalają na dowolny wystrój nadając bardzo ciekawą stylistykę całości. Proponujemy Państwu eleganckie, nowoczesne, zabawne tapety oraz wiele innych wzorów. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami. Gwarantujemy wysoka jakość produktów w korzystnej ofercie cenowej.
tapety ścienne

Istotnym elementem naszej działalności jest druk wysokiej jakości aplikacji graficznych na ubrania. Proponowane przez nas etykiety reklamowe dostępne są w wielu wariantach różniących się materiałem oraz metodą aplikacji. Wspólnym mianownikiem naszych wzorów jest duża trwałość koloru oraz odporność na ścieranie.
Etykiety odzieżowe

Album na zdjęcia stanowi nie tylko zabezpieczenie zdjęć przed pogięciem lub poplamieniem. Album na zdjęcia również doskonale je eksponuje. W naszej ofercie znajdą Państwo piękne albumu z usztywnianymi kartkami. Ich dyskretna elegancja pozwoli w nich wyeksponować zarówno zdjęcia ślubne jak i zdjęcia z wesela.
album na zdjęcia z wesela

Chciałbyś, by ukochane zdjęcie zdobiło ścianę salonu lub sypialni? Nie ma problemu. Zapoznaj się z ofertą naszej drukarni internetowej wykonującej druk na płótnie. Jeśli jednak fotoobraz zostanie stworzony w kiepskiej jakości, za niskiej rozdzielczości lub ulegnie zniszczeniu podczas transportu, masz prawo zdjęcia na płótnie zareklamować i zwrócić. Dbamy o komfort i poczucie bezpieczeństwa wszystkich naszych klientów.
Foto obraz

Nie ma lepszej okazji do zabawy niż ślub, jednak organizacja zorganizowanie tej imprezy może sprawić trudności. W końcu bawią się ludzie z różnych pokoleń, o różnych gustach i upodobaniach. Dlatego tak potrzebny jest doświadczony DJ na wesele. Najczęściej świadczymy usługi na Śląsku (Jastrzębi Zdrój, Gliwice, ale na życzenie klienta możemy udać się do bardziej odległych miejsc.
DJ na wesele Gliwice

Nasza firma fonograficzna współpracuje z artystami przy wydawaniu ich twórczości. Artyści, którzy nam zaufali mają łatwiejszy start w branży. Jako specjaliści służymy profesjonalnymi poradami i usługami. Prowadzimy sprzedaż płyt muzycznych naszych artystów. Dzięki temu od razu znajdziesz grono odbiorców swoich utworów.
Sprzedaż płyt muzycznych