Chcesz skorzystać z usług profesjonalnego wodzireja na wesele, który poprowadzi Twoją imprezę w doskonały sposób i zadba o oprawę muzyczno-wokalną? Zapraszam do skorzystania z moich usług. Dbam o to, aby każda zabawa była udana i by goście bawili się tak wspaniale, jak tylko to możliwe. Śpiewam, wymyślam rozrywki, prowadzę zabawę po odpowiednich torach, a dodatkowo mogę zadbać np. o oświetlenie czy nagłośnienie.
Dj na wesele

Świat szklanego ekranu stoi otworem przed każdym. Ogromna ilość artystów zgodnie przyznaje, że swoją karierę rozpoczynało od drobnych ról. Nasza agencja statystów wspiera początkujących aktorów umożliwiając im udział w przesłuchaniach do różnego rodzaju produkcji: począwszy od reklam i teleturniejów, a kończąc na filmach.
Agencja statystów

Twój maluch nie chce czytać? Próbowałaś już wszystkich sposobów, a on wciąż nie zapałał miłością do literatury? Może więc idealnym rozwiązaniem będzie personalizowana książka dla dzieci! Obsadź swoją pociechę w roli ulubionej postaci z bajki i pozwól jej wyruszyć w pasjonującą przygodę po krainie marzeń. Z pewnością będzie pochłonięta lekturą, w której sama jest bohaterem!
Personalizowana książka dla dzieci

Myślisz, że w świecie sztuki nic już Cię nie zaskoczy? Teatr improwizowany nie jest kalką ze znanych spektakli, powielaniem utartych schematów czy tkliwych dramatów. Gramy w Warszawie i stawiamy na innowacje! Zapraszamy na spontaniczne występy, pełne groteski i namysłu nad życiem. Punktem wyjścia do zabawy jest jedno (nie)przypadkowe słowo.
Teatr improwizowany Warszawa

Prezentujemy Państwo najnowszy hit w dziedzinie wnętrzarstwa. Tapety ścienne podbiły serca projektantów i designerów na całym świecie, stając się praktycznie ulubionym narzędziem dekoracji i aranżacji wnętrz. Pozwalają na dowolny wystrój nadając bardzo ciekawą stylistykę całości. Proponujemy Państwu eleganckie, nowoczesne, zabawne tapety oraz wiele innych wzorów. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami. Gwarantujemy wysoka jakość produktów w korzystnej ofercie cenowej.
tapety ścienne

Istotnym elementem naszej działalności jest druk wysokiej jakości aplikacji graficznych na ubrania. Proponowane przez nas etykiety reklamowe dostępne są w wielu wariantach różniących się materiałem oraz metodą aplikacji. Wspólnym mianownikiem naszych wzorów jest duża trwałość koloru oraz odporność na ścieranie.
Etykiety odzieżowe

Album na zdjęcia stanowi nie tylko zabezpieczenie zdjęć przed pogięciem lub poplamieniem. Album na zdjęcia również doskonale je eksponuje. W naszej ofercie znajdą Państwo piękne albumu z usztywnianymi kartkami. Ich dyskretna elegancja pozwoli w nich wyeksponować zarówno zdjęcia ślubne jak i zdjęcia z wesela.
album na zdjęcia z wesela