Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej internetowej galerii BOSZart, która prowadzi sprzedaż ozdób na ścianę. Wśród naszego asortymentu znajdują się reprodukcje obrazów, plakaty, grafiki oraz wiele innych elementów dekoracyjnych, które pozwolą na stworzenie niezwykle korzystnej i unikalnej aranżacji wnętrza.
Reprodukcje obrazów

Chcesz skorzystać z usług profesjonalnego wodzireja na wesele, który poprowadzi Twoją imprezę w doskonały sposób i zadba o oprawę muzyczno-wokalną? Zapraszam do skorzystania z moich usług. Dbam o to, aby każda zabawa była udana i by goście bawili się tak wspaniale, jak tylko to możliwe. Śpiewam, wymyślam rozrywki, prowadzę zabawę po odpowiednich torach, a dodatkowo mogę zadbać np. o oświetlenie czy nagłośnienie.
Dj na wesele

Jedną z nowoczesnych i innowacyjnych metod tworzenia aranżacji wnętrz jest malarstwo UV. Wyróżnia się ono niezwykłym efektem, który uzyskuje się poprzez nakierowania na obraz, grafikę czy napis specjalnej lampy. Tego typu forma dekoracji jest przeznaczona do lokali handlowo-usługowych, nie stosuje się jej w przypadku mieszkań czy domów.
malarstwo uv