Chcesz skorzystać z usług profesjonalnego wodzireja na wesele, który poprowadzi Twoją imprezę w doskonały sposób i zadba o oprawę muzyczno-wokalną? Zapraszam do skorzystania z moich usług. Dbam o to, aby każda zabawa była udana i by goście bawili się tak wspaniale, jak tylko to możliwe. Śpiewam, wymyślam rozrywki, prowadzę zabawę po odpowiednich torach, a dodatkowo mogę zadbać np. o oświetlenie czy nagłośnienie.
Dj na wesele

Jedną z nowoczesnych i innowacyjnych metod tworzenia aranżacji wnętrz jest malarstwo UV. Wyróżnia się ono niezwykłym efektem, który uzyskuje się poprzez nakierowania na obraz, grafikę czy napis specjalnej lampy. Tego typu forma dekoracji jest przeznaczona do lokali handlowo-usługowych, nie stosuje się jej w przypadku mieszkań czy domów.
Malarstwo UV

Potrzebny jest Wam doświadczony, a jednocześnie kreatywny fotograf? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gdzie znajdziecie Państwo fachowców, zajmujących się tworzeniem ciekawych zdjęć z najważniejszych momentów w życiu naszych Klientów. Tworzymy dla Państwa także niepowtarzalne sesje plenerowe na Śląsku.
Fotograf Śląsk

Świat szklanego ekranu stoi otworem przed każdym. Ogromna ilość artystów zgodnie przyznaje, że swoją karierę rozpoczynało od drobnych ról. Nasza agencja statystów wspiera początkujących aktorów umożliwiając im udział w przesłuchaniach do różnego rodzaju produkcji: począwszy od reklam i teleturniejów, a kończąc na filmach.
Agencja statystów

Twój maluch nie chce czytać? Próbowałaś już wszystkich sposobów, a on wciąż nie zapałał miłością do literatury? Może więc idealnym rozwiązaniem będzie personalizowana książka dla dzieci! Obsadź swoją pociechę w roli ulubionej postaci z bajki i pozwól jej wyruszyć w pasjonującą przygodę po krainie marzeń. Z pewnością będzie pochłonięta lekturą, w której sama jest bohaterem!
Personalizowana książka dla dzieci

Myślisz, że w świecie sztuki nic już Cię nie zaskoczy? Teatr improwizowany nie jest kalką ze znanych spektakli, powielaniem utartych schematów czy tkliwych dramatów. Gramy w Warszawie i stawiamy na innowacje! Zapraszamy na spontaniczne występy, pełne groteski i namysłu nad życiem. Punktem wyjścia do zabawy jest jedno (nie)przypadkowe słowo.
Teatr improwizowany Warszawa

Prezentujemy Państwo najnowszy hit w dziedzinie wnętrzarstwa. Tapety ścienne podbiły serca projektantów i designerów na całym świecie, stając się praktycznie ulubionym narzędziem dekoracji i aranżacji wnętrz. Pozwalają na dowolny wystrój nadając bardzo ciekawą stylistykę całości. Proponujemy Państwu eleganckie, nowoczesne, zabawne tapety oraz wiele innych wzorów. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami. Gwarantujemy wysoka jakość produktów w korzystnej ofercie cenowej.
tapety ścienne

Nie umiesz żyć bez muzyki i chciałbyś, by dźwięki włączały się w Twoim mieszkaniu za pomocą jednego kliknięcia? Domowe inteligentne systemy audio wyposażone zostały w dotykowy ekran, dzięki któremu sterowanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Dodatkowo możemy zaoferować również nagłośnienie sufitowe dla jeszcze większych doznań.
inteligentne systemy audio