Chcesz skorzystać z usług profesjonalnego wodzireja na wesele, który poprowadzi Twoją imprezę w doskonały sposób i zadba o oprawę muzyczno-wokalną? Zapraszam do skorzystania z moich usług. Dbam o to, aby każda zabawa była udana i by goście bawili się tak wspaniale, jak tylko to możliwe. Śpiewam, wymyślam rozrywki, prowadzę zabawę po odpowiednich torach, a dodatkowo mogę zadbać np. o oświetlenie czy nagłośnienie.
Dj na wesele

Album na zdjęcia stanowi nie tylko zabezpieczenie zdjęć przed pogięciem lub poplamieniem. Album na zdjęcia również doskonale je eksponuje. W naszej ofercie znajdą Państwo piękne albumu z usztywnianymi kartkami. Ich dyskretna elegancja pozwoli w nich wyeksponować zarówno zdjęcia ślubne jak i zdjęcia z wesela.
album na zdjęcia z wesela

Nie ma lepszej okazji do zabawy niż ślub, jednak organizacja zorganizowanie tej imprezy może sprawić trudności. W końcu bawią się ludzie z różnych pokoleń, o różnych gustach i upodobaniach. Dlatego tak potrzebny jest doświadczony DJ na wesele. Najczęściej świadczymy usługi na Śląsku (Jastrzębi Zdrój, Gliwice, ale na życzenie klienta możemy udać się do bardziej odległych miejsc.
DJ na wesele Gliwice

Wspólne czytanie książek z pociechą buduje więź i bliskość. Jest to także alternatywa dla czasu spędzonego przed komputerem czy ekranem tabletu. Literatura dziecięca, którą proponujemy, obejmuje komiksy, baśnie, bajki oraz wiersze. Uzupełnieniem asortymentu są słowniki języków obcych oraz pomoce szkolne.
Literatura dziecięca

Oferujemy przenoszenie fotografii na wybrany materiał. Jako rozwiązanie na nagrobki proponujemy zdjęcie w krysztale. W naszej ofercie dostępne są takie kształty jak kwadrat, owal, książka i serce. Fotografie przenosimy na materiał z użyciem profesjonalnego lasera, co zapewnia wysoką precyzję i jakość.
zdjęcie w krysztale

Można u nas nabyć kredki, pastele, farby, flamastry i inne artykuły. Sklep papierniczy zawiera także ołówki, sztalugi, kolorowanki i wiele różnych produktów cenionej marki, które bardzo dobrze sprawdzą się do prac biurowych oraz plastycznych. Nadają się zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych artystów.
sklep papierniczy

Zapraszamy Cię do wyjątkowej krainy znaków, słów a nawet pojedynczych liter. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem powieści sensacyjnych, kryminalnych, czy fantastycznych - w naszej ofercie znajdziesz tanie książki, które zaspokoją Twój czytelniczy głód. Nie tylko dobra cena jest atutem tej propozycji. Również jej aktualność! Na naszych półkach - także tych wirtualnych - odnajdziesz najciekawsze propozycje ze świata literatury popularnej, pięknej, klasycznej, naukowej oraz akademickiej. Z nami odnajdziesz ulubioną lekturę!
Tanie książki

Jeśli uwielbiasz czytać Lema, Aasimova lub Clarke'a, mamy dla Ciebie świeżą propozycję powieści z gatunku science fiction. "Turkus i Purpura" autorstwa Michała Ledy to świeży tytuł z polskiego podwórka, w którym znajdziesz wciągającą opowieść pełną wojen, konfliktów oraz politycznych intryg rozgrywającą się w erze kosmicznych podbojów.
Turkus i Purpura