Mów po hiszpańsku płynnie i bez zastanawiania się nad każdym wypowiedzianym słowem! Zapisz się na zajęcia do naszej szkoły mieszczącej się w Szczecina i pozwól ponieść się pięknu tego języka. Co nas wyróżnia? To, że skupiamy się na jednym języku, a także to, że zajęcia prowadzą native speakerzy, ludzie młodzi i pełni pasji, a jednocześnie wykwalifikowanie i doświadczeni. Wprowadzą Cię oni nie tylko w meandry języka, ale również kultury i zwyczajów. A to wszystko w niezwykle przyjaznej atmosferze!
Tłumaczenia Szczecin

Każdy przyszły kierowca przed przystąpieniem do egzaminu w części teoretycznej i praktycznej, jest zobowiązany do odbycia specjalistycznego kursu, podczas którego zapozna on się ze strukturą silnika, zasadami kodeksu drogowego, a także nauczy się prowadzić pojazd. Nauka jazdy oferowana przez szkołę JUMA w Krakowie, wyróżnia się przede wszystkim możliwością odbywania szkolenia przez osoby niepełnosprawne, a także cudzoziemców. Gwarantujemy fachowość i uprzejmość instruktorów, którzy prawidłowo przygotują do egzaminu.
Nauka jazdy Kraków

W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na jakość i maksymalną efektywność. Dbamy o to aby każdy uczeń, każdy nasz klient wyniósł z naszych lektoratów jak najwięcej praktycznej wiedzy i umiejętności. Kurs języka angielskiego w Warszawie organizowany przez naszą szkołę, to szansa dla Ciebie, lub też Twoich pracowników na łatwe i efektywne zapoznanie się ze słownictwem oraz gramatyką z takich dziedzin jak HR, ekonomia, biznes, marketing. Zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszych referencji.
Kurs angielskiego

Prowadzony przez nas leasing pracowników z Ukrainy umożliwia Wam uzyskanie wsparcia osobowego w danym momencie, w którym występuje zapotrzebowanie na dane osoby w Waszym przedsiębiorstwie. Znajdziecie u nas pomoc ze strony naszych specjalistów, którzy wskażą Wam najbardziej optymalne i korzystne dla Was rozwiązanie.
leasing pracowników

Geometria to lubiany przez dzieci i młodzież dział matematyki. Żeby szybciej i efektywniej nauczyć uczniów rozróżniać bryły stworzyliśmy specjalne siatki brył i figur. Nasze bryły geometryczne to doskonała i nieoceniona pomoc dydaktyczna. Dzięki nim nauczyciel może zobrazować trudne definicje i pokazać jak obliczać pola powierzchni. Dodatkowo bryły geometryczne są wykonane z bezpiecznych dla zdrowia materiałów, dzięki czemu można je spokojnie dawać dzieciom do rąk. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą innych materiałów dydaktycznych.
Bryły geometryczne