Każdy przyszły kierowca przed przystąpieniem do egzaminu w części teoretycznej i praktycznej, jest zobowiązany do odbycia specjalistycznego kursu, podczas którego zapozna on się ze strukturą silnika, zasadami kodeksu drogowego, a także nauczy się prowadzić pojazd. Nauka jazdy oferowana przez szkołę JUMA w Krakowie, wyróżnia się przede wszystkim możliwością odbywania szkolenia przez osoby niepełnosprawne, a także cudzoziemców. Gwarantujemy fachowość i uprzejmość instruktorów, którzy prawidłowo przygotują do egzaminu.
Nauka jazdy Kraków

Spośród najbardziej prestiżowych kierunków, które od lat cieszą się wielkim zainteresowaniem, są studia prawnicze. Na terenie Warszawy mają one długa, uniwersytecką tradycję. Studia prawnicze dają możliwość zdobycia dobrego fachu. Wydział Prawa i Administracji słynie z renomy, od lat uczy się tu rzesza studentów, którzy po zakończeniu edukacji pracują w kancelariach prywatnych czy też znanych instytucjach państwowych. Studia prawnicze dają możliwość teoretycznego i praktycznego nabycia niezbędnych umiejętności do wykonywania zawodu prawnik.
Studia prawnicze

Szanowni państwo, w naszej ofercie organizacyjnej znajdą państwo m.in. team bulding. To sprawdzone rozwiązanie, które służy usprawnieniu komunikacji między pracownikami. W naszych działaniach kładziemy szczególny nacisk na atrakcyjność wydarzeń oraz odpowiednie konkurencje, które pomogą pracownikom obdarzyć się wzajemnym zaufaniem.
Team building

Szukasz pracy? Szukasz pracowników? Nasze biuro swoje usługi pośrednictwa świadczy zarówno przedsiębiorcom, którzy chcą powiększyć swoją kadrę, jak i osobom szukającym zatrudnienia. Prowadzimy rekrutacje osób z Ukrainy na legalne zatrudnienie tymczasowe. Sprawdź szczegóły na naszej stronie internetowej już dziś.
Pracownicy z Ukrainy

Coraz więcej przedsiębiorstw zwraca obecnie uwagę na problemy wynikające z nadmiernego zużycia surowców nieodnawialnych oraz produkowania dużej ilości śmieci. W celu rozwiązania tego problemu powstała gospodarka o zamkniętym obiegu. Taki model prowadzenia działalności opiera się na cyklu życia produktu kończącego się recyklingiem.
Gospodarka o zamkniętym obiegu