Spośród najbardziej prestiżowych kierunków, które od lat cieszą się wielkim zainteresowaniem, są studia prawnicze. Na terenie Warszawy mają one długa, uniwersytecką tradycję. Studia prawnicze dają możliwość zdobycia dobrego fachu. Wydział Prawa i Administracji słynie z renomy, od lat uczy się tu rzesza studentów, którzy po zakończeniu edukacji pracują w kancelariach prywatnych czy też znanych instytucjach państwowych. Studia prawnicze dają możliwość teoretycznego i praktycznego nabycia niezbędnych umiejętności do wykonywania zawodu prawnik.
Studia prawnicze

Szukasz pracy? Szukasz pracowników? Nasze biuro swoje usługi pośrednictwa świadczy zarówno przedsiębiorcom, którzy chcą powiększyć swoją kadrę, jak i osobom szukającym zatrudnienia. Prowadzimy rekrutacje osób z Ukrainy na legalne zatrudnienie tymczasowe. Sprawdź szczegóły na naszej stronie internetowej już dziś.
Pracownicy z Ukrainy

Coraz więcej przedsiębiorstw zwraca obecnie uwagę na problemy wynikające z nadmiernego zużycia surowców nieodnawialnych oraz produkowania dużej ilości śmieci. W celu rozwiązania tego problemu powstała gospodarka o zamkniętym obiegu. Taki model prowadzenia działalności opiera się na cyklu życia produktu kończącego się recyklingiem.
Gospodarka o zamkniętym obiegu

Niezależnie od tego, czy jesteś mistrzem szachów, czy z przedmiotami ścisłymi zupełnie Ci nie po drodze, to warto zainteresować się jedną pozycją. A jest to książka do matematyki napisana w formie wykładów prowadzonych przez profesorów uniwersyteckich z Wielkiej Brytanii. Proponujemy wersję polską, ale wersja angielska także jest dostępna na innych stronach.
książka do matematyki