Witaj w Instytucie Rozwoju Małego Dziecka. Matematyka dla dzieci to nasze najnowsze warsztaty, podczas których uświadamiamy rodzicom, jak efektywniej powinni zapoznawać swą pociechę ze światem liczb oraz dlaczego klasyczna nauka kilkulatka wymieniania po kolei wszystkich cyfr jest błędna. Twój maluch będzie rozumiał przedmioty ścisłe od podstaw.
Matematyka dla dzieci

Pro-Integris to nowoczesne przedszkole terapeutyczne dla dzieci z autyzmem w Bydgoszczy i Łochowie. W naszej placówce doświadczeni pedagodzy i psychologowie pracują z podopiecznymi zgodnie z założeniami integracji sensorycznej, czyli metody pozwalającej na naukę kojarzenia bodźców zmysłowych z należytymi reakcjami. Ćwiczymy również skupienie na różnych czynnościach, motorykę ruchową, jak i okazywanie i rozumienie emocji. Pamiętajcie drodzy Rodzice - to schorzenie nie jest wyrokiem. Nie można wyleczyć z niego dziecka, ale można skutecznie je leczyć.
Przedszkole terapeutyczne dla dzieci z autyzmem

Jeśli chcecie uzupełnić o ciekawe eksponaty swoją kolekcję zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gdzie znajdziecie najciekawsze figurki Schleich. Nasze produkty dostępne są w różnych rodzajach oraz kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Idealne odwzorowanie możliwe jest dzięki przywiązaniu do detali.
Schleich

Nie zawsze świeci słońce, tak samo jak nie zawsze w czasie opadów nasi milusińscy muszą się nudzić. Wystarczy zaopatrzyć ich w odpowiednią odzież, taką jak ubrania przeciwdeszczowe dla dzieci, która poradzi sobie z niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. W naszym sklepie znajdziesz płaszczyki, spodnie i kapelusze w wesołych kolorach.
Ubrania przeciwdeszczowe dla dzieci

Firma prowadzi sprzedaż akcesoriów dla kobiet karmiących. Muszla laktacyjna jest rodzajem ochraniacza na piersi, który zabezpiecza ciało przed podrażnieniem oraz zbiera pokarm, wypływający podczas karmienia dziecka lub korzystania z odciągacza pokarmu. Produkt jest dostępny w dwóch wersjach - z otworami wentylacyjnymi lub bez.
Muszla laktacyjna

Spodziewasz się dziecka i nie wiesz, w co należy się zaopatrzyć, żeby nic mu nie brakowało? Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego sklepu online, w którym znajdziesz wyposażenie do łóżeczka. Możesz nabyć u nas między innymi smoczki uspokajające wykonane z kauczuku, ozdobne zawieszki do nich i wiele innych.
Wyposażenie do Łóżeczka