Witaj w Instytucie Rozwoju Małego Dziecka. Matematyka dla dzieci to nasze najnowsze warsztaty, podczas których uświadamiamy rodzicom, jak efektywniej powinni zapoznawać swą pociechę ze światem liczb oraz dlaczego klasyczna nauka kilkulatka wymieniania po kolei wszystkich cyfr jest błędna. Twój maluch będzie rozumiał przedmioty ścisłe od podstaw.
Matematyka dla dzieci

Pro-Integris to nowoczesne przedszkole terapeutyczne dla dzieci z autyzmem w Bydgoszczy i Łochowie. W naszej placówce doświadczeni pedagodzy i psychologowie pracują z podopiecznymi zgodnie z założeniami integracji sensorycznej, czyli metody pozwalającej na naukę kojarzenia bodźców zmysłowych z należytymi reakcjami. Ćwiczymy również skupienie na różnych czynnościach, motorykę ruchową, jak i okazywanie i rozumienie emocji. Pamiętajcie drodzy Rodzice - to schorzenie nie jest wyrokiem. Nie można wyleczyć z niego dziecka, ale można skutecznie je leczyć.
Przedszkole terapeutyczne dla dzieci z autyzmem

Jeśli chcecie uzupełnić o ciekawe eksponaty swoją kolekcję zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gdzie znajdziecie najciekawsze figurki Schleich. Nasze produkty dostępne są w różnych rodzajach oraz kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Idealne odwzorowanie możliwe jest dzięki przywiązaniu do detali.
Schleich

Witaj w prywatnym przedszkolu w Gdynia - Mondo Montessori. Oferujemy najwyższej jakości opiekę i nauczanie wraz z wychowaniem w metodzie Montessori. Polega ona na braku ograniczeń w chęciach poznawczych dziecka i stwarzaniu bezpiecznej przestrzeni do rozwijania jego samodzielności. Pomagamy maluchom tak poznawać świat, jak one same tego chcą.
Prywatne przedszkole Montessori

Rodzice dzieci z różnymi zaburzeniami oraz deficytami mogą znaleźć u nas kompleksowe wsparcie. Jako punkt przedszkolny oferujemy między innymi zajęcia terapeutyczne, sensoryczne i stymulujące dla maluchów z zaburzeniami takimi jak autyzm. Diagnoza i terapia, a także dostosowanie odpowiednich zajęć to tylko kilka z naszych propozycji.
Autyzm diagnoza

Jeśli potrzebne są Państwu profesjonalne artykuły szkolne sklep internetowy Glimmerbox zaprasza do skorzystania ze swojej oferty, gdzie znajdziecie Państwo liczne rozwiązania, jakie swoje zastosowanie znalazły w licznych biurach, gabinetach czy firmach. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo liczne pozycje naszego asortymentu. Wszystkie dostępne w najbardziej atrakcyjnych cenach dla naszych klientów. Zachęcamy także do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą Państwu dobrać odpowiednie produkty. Nasz sklep z artykułami szkolnymi ma wiele do zaoferowania.
Sklep z artykułami szkolnymi

Komplet pościeli do łóżeczka z naszej oferty to rozwiązanie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Już dziś wybierz jeden z kolorowych zestawów, dzięki którym sny Twojego dziecka będą kolorowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na komplet pościeli do łóżeczka. Zapewniamy duży wybór i atrakcyjne ceny.
Komplet pościeli do łóżeczka