Witaj w Instytucie Rozwoju Małego Dziecka. Matematyka dla dzieci to nasze najnowsze warsztaty, podczas których uświadamiamy rodzicom, jak efektywniej powinni zapoznawać swą pociechę ze światem liczb oraz dlaczego klasyczna nauka kilkulatka wymieniania po kolei wszystkich cyfr jest błędna. Twój maluch będzie rozumiał przedmioty ścisłe od podstaw.
Matematyka dla dzieci

Pro-Integris to nowoczesne przedszkole terapeutyczne dla dzieci z autyzmem w Bydgoszczy i Łochowie. W naszej placówce doświadczeni pedagodzy i psychologowie pracują z podopiecznymi zgodnie z założeniami integracji sensorycznej, czyli metody pozwalającej na naukę kojarzenia bodźców zmysłowych z należytymi reakcjami. Ćwiczymy również skupienie na różnych czynnościach, motorykę ruchową, jak i okazywanie i rozumienie emocji. Pamiętajcie drodzy Rodzice - to schorzenie nie jest wyrokiem. Nie można wyleczyć z niego dziecka, ale można skutecznie je leczyć.
Przedszkole terapeutyczne dla dzieci z autyzmem

Każdy rodzic na samym początku musi zaopatrzyć się w liczne akcesoria dla niemowląt w tym wózki dziecięce najlepszych marek. Nie jest to trudne, jeśli odwiedzi nasz sklep internetowy. Oferujemy Klientom akcesoria dla dzieci takie, jak nosidełka, ubranka, smoczki czy zabawki. Wszystkie powstają z najlepszych materiałów i są bezpieczne dla malucha.
Wózki dziecięce

Nieustannie staramy się poszerzać ofertę naszych zajęć językowych, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów oraz reagować na zmiany na rynku. Z tego powodu już niedługo uruchomimy zapisy na kursy dla dzieci. Kierowani doświadczeniem lektorskim nabytym w trakcie zajęć dla dorosłych stworzymy specjalną ofertę odpowiednią dla najmłodszych.
Kursy dla dzieci

Wielkanoc lub Boże Narodzenie coraz bliżej? W takim razie na pewno w każdym domu przydadzą się świąteczne artykuły do zdobienia. Dostępne w naszym sklepie styropianowe jajka pozwolą stworzyć piękne, malownicze pisanki, kule oraz akrylowe gwiazdy - eleganckie dekoracje na choinkę, a wianki może udekorować na obie okazje.
Świąteczne artykuły do zdobienia

Jeśli chcecie uzupełnić o ciekawe eksponaty swoją kolekcję zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gdzie znajdziecie najciekawsze figurki Schleich. Nasze produkty dostępne są w różnych rodzajach oraz kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Idealne odwzorowanie możliwe jest dzięki przywiązaniu do detali.
Schleich

Termometr bezdotykowy to idealne rozwiązanie dla osób z małymi dziećmi. Pozwala na błyskawiczny niemal pomiar temperatury bez konieczności budzenia chorego malucha. Takie urządzenie jest także dużo bardziej higieniczne, gdyż nie zachodzi bezpośredni kontakt między ciałem osoby chorej a powierzchnią urządzenia.
termometry bezdotykowe

Najmniejsze pociechy wymagają odpowiedniej troski i opieki ze strony opiekunów. Dlatego też przydatną rzeczą może okazać się otulacz dla dziecka. Jego miękki, przyjemny materiał owinie malucha i nie podrażni jego wrażliwej skóry. Dodatkowo, zapewni ciepło i komfort podczas jego użytkowania. Przy planowaniu wyprawki, warto o nim pamiętać.
otulacz dla dziecka