Witaj w Instytucie Rozwoju Małego Dziecka. Matematyka dla dzieci to nasze najnowsze warsztaty, podczas których uświadamiamy rodzicom, jak efektywniej powinni zapoznawać swą pociechę ze światem liczb oraz dlaczego klasyczna nauka kilkulatka wymieniania po kolei wszystkich cyfr jest błędna. Twój maluch będzie rozumiał przedmioty ścisłe od podstaw.
Matematyka dla dzieci

Pro-Integris to nowoczesne przedszkole terapeutyczne dla dzieci z autyzmem w Bydgoszczy i Łochowie. W naszej placówce doświadczeni pedagodzy i psychologowie pracują z podopiecznymi zgodnie z założeniami integracji sensorycznej, czyli metody pozwalającej na naukę kojarzenia bodźców zmysłowych z należytymi reakcjami. Ćwiczymy również skupienie na różnych czynnościach, motorykę ruchową, jak i okazywanie i rozumienie emocji. Pamiętajcie drodzy Rodzice - to schorzenie nie jest wyrokiem. Nie można wyleczyć z niego dziecka, ale można skutecznie je leczyć.
Przedszkole terapeutyczne dla dzieci z autyzmem

Jeśli chcecie uzupełnić o ciekawe eksponaty swoją kolekcję zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gdzie znajdziecie najciekawsze figurki Schleich. Nasze produkty dostępne są w różnych rodzajach oraz kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Idealne odwzorowanie możliwe jest dzięki przywiązaniu do detali.
Schleich

Firma prowadzi sprzedaż akcesoriów dla kobiet karmiących. Muszla laktacyjna jest rodzajem ochraniacza na piersi, który zabezpiecza ciało przed podrażnieniem oraz zbiera pokarm, wypływający podczas karmienia dziecka lub korzystania z odciągacza pokarmu. Produkt jest dostępny w dwóch wersjach - z otworami wentylacyjnymi lub bez.
Muszla laktacyjna

Sklep proponuje akcesoria dla dzieci, które pomagają utrzymać higienę i zapewniają komfortowy sen i wypoczynek. Oferuje między innymi wkładki antypotowe, których można używać do wózka, do fotelików samochodowych czy łóżeczek. Produkty mają postać oddychających poduszeczek z siatki 3D w kształcie plastra miodu. Ich głównym zadaniem jest zapewnianie komfortu termicznego przy jednoczesnym zachowaniu prawidłowej cyrkulacji powietrza. Ciepło wytworzone przez ciało dziecka jest odprowadzane na zewnątrz, nie powoduje zawilgocenia ubrań.
Wkładki antypotowe

Lalki są uniwersalną zabawką, która pozwala uczyć się empatii i odgrywac dorosłe życie. Akcesoria Barbie pozwolą urozmaicić rozrywkę i sprawić, że będzie ona jeszcze ciekawsza. Wykonane z dbałością o szczegóły dodatki sprawią, że każda dziewczynka będzie mogła jeszcze lepiej wczuć się w swoją rolę i da ponieść się emocjom.
Akcesoria Barbie

Dzieci uwielbiają samochody każdego rodzaju! Zanim jednak wsiądą za prawdziwe kółko, zaoferuj im pojazdy Bruder! Oferujemy realistycznie wyglądające i wygodne w poruszaniu wozy strażackie, ciągniki, a nawet auta wraz ze skuterem na przyczepie! Ogromny wybór modeli pozwoli Ci wybrać takie zabawki, które zainteresują Twoje dziecko!
Bruder

Witaj w prywatnym przedszkolu w Gdynia - Mondo Montessori. Oferujemy najwyższej jakości opiekę i nauczanie wraz z wychowaniem w metodzie Montessori. Polega ona na braku ograniczeń w chęciach poznawczych dziecka i stwarzaniu bezpiecznej przestrzeni do rozwijania jego samodzielności. Pomagamy maluchom tak poznawać świat, jak one same tego chcą.
Prywatne przedszkole Montessori